• Vrijdagavond 22 oktober zijn in de algemene ledenvergadering, ditmaal gehouden in Trefcentrum Aldenghoor, de nieuwe bestuursleden verkozen. De door het aftredend bestuur ingestelde werkgroep heeft aan de hand van een nieuw ontwikkelde bestuursstructuur kandidaten voor de verschillende bestuursfuncties gezocht en gevonden. Een resultaat dat zeker in deze tijd een prestatie van formaat is.

    De afgetreden bestuursleden kunnen nu met een gerust hart het bestuur van de club overdragen aan de volgende generatie.

    Het nieuwe bestuur wordt gevormd door René Menting, Annemieke Janssen, Nicole Lamers, Marie-Christine op den Drink-Adams,  Michiel Wijngaard en  Theo Berben.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Haelen JO13-1 - RKSVN JO13-24 - 1
    23 okt.MVC'19 JO13-4JM - Haelen JO13-20 - 13
    23 okt.Haelen JO17-1 - SVC 2000 JO17-25 - 5 (4 - 3)
    23 okt.Haelen JO19-1 - FC Maasgouw JO19-11 - 7
    24 okt.VV Baarlo 1 - Haelen 13 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    30 okt. 14:00Haelen JO17-1 - DFO '20 JO17-1Sportpark HoutrustVeld 3
    30 okt. 14:45SV Someren JO17-5 - Haelen JO17-2Sportpark De Potackerveld 3
    30 okt. 15:00Haelen JO19-1 - ST Roggel/SVVH JO19-1Sportpark HoutrustVeld 1
    31 okt. 11:30S.V. Heythuysen 2 - Haelen 2Sportpark Molenhoek veld 2
    31 okt. 13:00Boekoel 1 - Haelen 3Sportpark Hoenderbergveld 1
    31 okt. 14:30Haelen 1 - Sportclub Irene 1Sportpark HoutrustVeld 1
    1 nov. 19:30Sportclub Susteren JO17-2 - Haelen JO17-2Sportpark Suëstraveld 2
    3 nov. 19:00Haelen JO13-2 - Bieslo JO13-1Sportpark Houtrustveld 1
    6 nov. 13:30Haelen JO15-1 - SV Venray JO15-3JMSportpark Houtrustveld 1
    6 nov. 14:00FC Oda JO17-2 - Haelen JO17-1COVS Weert "De Flierefluiter", Sportpark Boshovenveld 3
    6 nov. 14:30ST GFC'33/SV Lottum JO19-1 - Haelen JO19-1Sportpark Den Haspelveld 1
    6 nov. 15:00Haelen JO17-2 - Merefeldia JO17-2Sportpark Houtrustveld 1
    7 nov. 11:00Haelen 3 - DFO '20 4Sportpark HoutrustVeld 3
    7 nov. 12:00Haelen 2 - Sittard 3Sportpark HoutrustVeld 1
    7 nov. 14:30Helden 1 - Haelen 1Sportpark Houtrustveld 1
    13 nov. 13:00Wilhelmina'08 JO17-1 - Haelen JO17-1Sportpark Drakesteyn veld 1
    15 nov. 19:30Sportclub Irene JO15-2 - Haelen JO15-1Sportpark De Bakenbosveld 3-Sportclub Irene
    20 nov. 13:00S.V. Heythuysen JO15-1 - Haelen JO15-1Sportpark Molenhoek veld 1
    20 nov. 13:00MVC'19 JO17-3JM - Haelen JO17-2Sportpark De Drie Sprongveld 2
    20 nov. 14:00Haelen JO17-1 - Brevendia JO17-1Sportpark Houtrustveld 1
  • Wedstrijdverslagen